B
Burján Ingatlan
← Vissza

Ajka vonzáskörzetében 18 ha-os területen 10 ha-os, jó vízbázisú halastó eladó

Hivatkozási szám: T289

Leírás

A 18 ha-os ingatlan a Bakony lankáival körülvett, rétekkel, szántókkal, fás, ligetes övezetekkel szomszédos, mélyebb fekvésű területen található. 

 A tó vízfelülete 10 ha, hossza 550 m, szélessége 60 - 160 m-ig változó. A vízmélysége a sekélyebb partmenti részeket leszámítva 1,8-3 m. Az állandóan jó vízminőségét a tóban feltörő forrás garantálja, de külső vízfolyások is táplálják. Ennek köszönhetően a halak a tóban leívnak, szaporodnak, kiváló ízű, tiszta genetikájú, egészséges ősállományt alkotnak. 

A tó korábban horgásztóként funkcionált, jelenleg magánbirtokként működik. Áramellátása 800 méter távolságról biztosítható, melyhez az oszlopok fel vannak állítva. A területen könnyűszerkezetes építmények, raktár-tároló, illetve horgász beállók és stégek is találhatók. 

 A részlegesen bekerített birtok műúton közelíthető meg, lakott területtől 800 m távolságra található. A legközelebbi nagyvárosok: Veszprém 40 km, Balatonfüred 36 km. 

 Jogi személyek is megvásárolhatják.

Főbb adatok

Megye
Veszprém
Teljes terület
18 ha
Vízfelület
10 ha
Jogi személyek
Jogi személyek is megvásárolhatják, tehát cégek számára is és mezőgazdasági végzettség nélkül is megvehető!